fotograf Mariusz Busiek

Cześć, jestem Mariusz

Fotografia to emocje, staranność, dokładność, wyczucie stylu, cierpliwość i spostrzegawczość. Te cechy powinny iść w parze z profesjonalnym sprzętem. Ten da gwarancję, że „dobre oko” fotografa się nie zmarnuje 😊

Swoje pierwsze zdjęcie zrobiłem w wieku 7 lat. Mając lat 25, trzymałem w ręku swój pierwszy, profesjonalny aparat. Od tego czasu zmieniło się wiele, pasja pozostała ta sama.

I właśnie pasją do fotografii kieruję się podczas swojej codziennej pracy. Hobby szczęśliwie stało się też moim fachem. To oznacza setki eventów, tysiące zdjęć i emocji, które obserwuję i mam przyjemność pokazać na swoich fotografiach.

Jeśli czytasz ten opis, najprawdopodobniej szukasz osoby, która ma pomóc Ci w osiągnięciu konkretnego celu.

Organizując ślub, wesele, chrzciny czy inne prywatne wydarzenie z pewnością nie chcesz przypadkowych pstryków. Oczekujesz zdjęć, które oddadzą nastrój chwili, zamrożą emocje w kadrze.

Sprawdź stronę: FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Być może prowadzisz restaurację, hotel, zajmujesz się handlem lub usługami i chcesz przedstawić swój fach w najlepszym świetle. Zdajesz sobie też sprawę, że żyjemy w świecie obrazu dlatego chcesz, by zdjęcia zachęcały klientów do skorzystania z Twoich usług czy produktów.

W tym wypadku warto zajrzeć do zakładki: FOTOGRAFIA PRODUKTOWA

Jeśli odpowiadasz za organizację ważnego eventu, wydarzenia sportowego, koncertu czy innego, istotnego dla Ciebie dnia, z pewnością zależy Ci na tym, by Twoje starania znalazły swoje odzwierciedlenie na zdjęciach. Sprawdź, czy moje fotografie są tym, czego oczekujesz.  Przykładowe zdjęcia znajdziesz na stronie: FOTOGRAFIA EVENTOWA

Skontaktuj się ze mną po to, by omówić Twoje oczekiwania i szczegóły zdjęć, które dla Ciebie wykonam.

Możesz to zrobić telefonicznie lub mailowo.

Doświadczenie

%

Fotografia ślubna

%

Fotografia sportowa

%

Fotografia koncertowa

%

Fotografia kulinarna

Współpraca

Brand Logo
Brand Logo
Brand Logo
Brand Logo
Brand Logo
Brand Logo
Brand Logo
Brand Logo
Brand Logo
Brand Logo
Brand Logo
Brand Logo

Potrzebujesz fotografa?